Zahradní workoutová hřiště

 


 

Workoutová hřiště se stávají čím dál více oblíbenějším prvkem v zahradách, který pomáhá v rozvoji fyzické kondice, vytrvalosti a síly na čerstvém vzduchu. Nejdůležitější vlastností cvičení na workoutových konstrukcích je, že je vhodné pro všechny.

Houpání se, ručkování, přitahování a cvičení dřepů je pro lidské tělo naprosto přirozené a zdravé jak pro děti, tak pro dospělé i seniory. Denně potkáváme na hřištích rodiče s dětmi, kteří si při dohlížení na své šplhající ratolesti vyzkouší pár přítahů, kliků nebo přeručkují "monkey bar" - vodorovné žebřiny. 

 

 

 

Workoutové hřiště se tak stává nejen místem tréninků, ale také místem, kde lidé nenuceným způsobem podporují zdraví své i zdraví nadcházejících generací. Vhodnost a umístění workoutového hriště do zahrady je ideální plánovat již při vymýšlení konceptu zahrady, aby se stal ucelenou součástí celku.

Umístění hřiště a podkladové materiály navrhujeme tak, aby zapadly do zahrady jako součást celku a nenarušovali stávající kompozici. Zároveň v případě potřeby navrhujeme a realizujeme příslušné menší či větší zahradní úpravy. 

 

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace